Biznesmeni gay shfaqet provokues teksa mbush makinën me karburant

Biznesmeni shqiptar, Elton Ilirjani, është shumë aktiv në profilin e tij në “Instagram”, aty ku nuk mungojnë postimet provokuese.

Së fundmi, biznesmeni gay ka ndarë me ndjekësit një video ku shfaqet duke mbushur me karburant makinën. Në imazhet në fjalë, ai është i mbështetur pas saj dhe ka marrë poza sensuale dhe bashkëngjitur me të shkruan vetëm: “Gaz”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elton ILIRJANI (@eilirjani)

LEXO EDHE  Megan Fox zbulon arsyen përse hoqi dorë nga alkooli: Thoja gjëra që nuk duhej, hyra në telashe