Romeo Veshaj u “kap mat” duke u puthur me një vajzë bjonde, reagon për herë të parë Aleksia Peleshi

Aktori i njohur i humorit, Romeo Veshaj ishte në qendër të vëmendjes mediatike dy ditë më parë. Aktori u “kap mat” në Barcelonë me një vajzë bjonde, me të cilën puthej dhe përqafohej. Vetëm pak orë pas publikimit të kësaj videoje, detaje të reja dolën në dritë. Burime për Iconstyle.al bënë të ditur se vajza që shfaqej përkrah Romeos quhet Eriketa dhe jeton në Barcelonë.

Videoja i befasoi të gjithë, sepse fillimisht u mendua se Romeo ndodhej me pushime në Barcelonë me Aleksia Peleshin, me të cilën është përfolur për një histori dashurie muajt e fundit.

Për herë të parë pas gjithë këtyre lajmeve Aleksia Peleshi ka bërë një reagim në rrjete sociale. Ajo ju ka bërë thirrje të gjithë njerëzve që të mos aludojnë dhe dalin në konkluzione, sepse askush nuk e di se si qëndron e vërteta. Po ashtu ajo shprehet se gjithçka është mirë, duke nënkuptuar se vazhdon të ketë raporte të mira me Romeon.

“Ore qetësohuni me këto drama palidhje, mos dilni në konkluzione kot se më mbytët me këto aludime. Çdo histori ka një histori tjetër nga pas. Gjithçka është mirë”, shkruan Aleksia në një postim.

LEXO EDHE  Devis Xherahu surprizon partneren për ditëlindje (FOTO)