VIDEO/ Radha e Sfintul për të gabuar, Stenio Junior nuk toleron dhe barazon shifrat

Tjetër gafë në Sfintul-Partizani dhe tjetër gol në Moldavi. Për fat të mirë, këtë herë gabojnë vendasit dhe aty përfitoi Stenio Junior, i cili i dhuroi golin e barazimit ekipit të Ilir Dajës.

Minuta e 42-të, shkelmim i fortë i kapitenit Hoxha, gafë fatale e mbrojtësit të fundit të Sfintul dhe gol i sulmuesit brazilian të Partizanit.

LEXO EDHE  Barcelona mbyll me marrëveshje gjyqet me Neymar

Stenio Junior, i cili realizoi një dygolësh në triumfin 5-2 të sfidës së parë, tundi rrjetën kundërshtare me një parabolë.

Barazim 2-2 dhe Partizani shumë afër kualifikimit në raundin e dytë të Conference League.