Nga prostitucioni te pornografia/ Dëbohet nga Italia shqiptari i tmerrshëm

Një 41-vjeçar shqiptar me inicialet M.N. është dëbuar nga Italia, pasi ishte dënuar me 10 vite e 10 muaj burg dhe gjobë 90 mijë euro në Teramo, u dëbua pasi cilësohej me rrezikshmëri të lartë.

Sipas mediave italiane, ai ishte dënuar për prostitucion, pornografi me fëmijët, rrëmbime, vjedhje dhe emigracion të paligjshëm, pasi ishte pa leje qëndrimi.

LEXO EDHE  Aksidenti me 10 viktima dhe 48 të plagosur, media kroate: Ja çfarë e shkaktoi

Me një shoqërim të përforcuar duke pasur në konsideratë rrezikun e ndonjë plani të mundshëm për arratisje ai është dëbuar për në Shqipëri.