Pinte kokainë në punë, arrestohet një oficer në Itali dhe shqiptari që e furnizonte

Një oficer policie në Itali është arrestuar pasi konsumonte lëndë narkotike kokainë gjatë orarit të punës. Por përpos tij në pranga ka rënë edhe shqiptari 42-vjeç që e furnizonte.

Pasi ndjekjes për disa muaj kolegët zhvilluan një operacion “blic” në shtëpinë e oficerit në Rimini të cilit i gjetën disa doza kokainë dhe një peshore precize.

LEXO EDHE  Raporti i OSBE/ODHIR, Vasili: Jemi më keq se në Biellorusi

Tashmë të dy do të përballen me drejtësinë.