E pazakontë/ Policja 27-vjeçare, bën s*** me të dënuarin në sy të shokëve të burgu

Një gardiane burgu nga Kalifornia është dënuar me 7 muaj burg, pasi akuzohet se ka kryer marëdhënie seksuale me një të burgosur në orarin e punës. Tina Gonzalez, 27 vjeç, hapi një vrimë në uniformën e saj në mënyrë që të bënte seks më lehtë me të dënuarin. Ajo që e bën edhe më të rëndë ngjarjen, është se dy personat kryenin marëdhënie seksuale në sy të 11 të dënuarve të tjerë.

LEXO EDHE  VIDEO/ Publikohen pamjet nga djegia e banesave dhe staneve në fshatin Gjormë

Gjithashtu, Gonzalez u akuzua për marëdhënie seksuale me një të burgosur, për posedimin droge dhe pijeve alkoolike në burg, dhe për shkelje të rregullave, pasi ajo i kishte dorëzuar të burgosurit një cellular. Duket se e reja kishte rënë në dashuri me të dënuarin, pasi edhe në kohën kur gjithçka u mor vesh, ajo mbante kontakte me të.