Tronditëse/ I riu sulmon seksualisht 35-vjeçaren (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë është shënuar së fundmi në New York. Një i ri, ka ndjekur nga mbrapa një grua 35-vjeçare dhe e ka sulmuar atë seksualisht. Siç shihet edhe nga pamjet e mëposhtme, i riu i afrohet gruas dhe i hidhet në qafë. Më pas e ul atë në tokë, fillon ta puthë dhe e prek në vende intime.

Kështu ai vazhdon për një kohë të shkurtër dhe më pas largohet. Mediat e huaja bëjnë me dije se gruaja nuk ka patur nevojë për trajtim spitalor por është e tronditur. Ajo kishte dalë thjesht një shëtitje kur është përballur me këtë sulm të neveritshëm. Ndërkohë policia i ka të gjiha pamjet, por ende nuk është kapur agresori.

LEXO EDHE  Skocia ‘vrima e zezë’ e Europës për përdorimin e drogës