Sara Hoxha feston ditëlindjen, urimi më i bukur që mori nga vjehrra (Foto)

Sara Hoxha feston sot ditëlindjen dhe nuk kanë munguar urimet nga të afërmit e saj. Mes tyre edhe urimi i vjehrrës, Xheraldina Vulës. Marrëdhënia mes tyre është përfolur gjithmonë, të cilat kanë vënë në pah dashurinë dhe respektin që kanë për njëra- tjetrën.

LEXO EDHE  Autorja e programit zbulon çfarë do ndodhë me “Për’puthen” në gusht

Xheraldina ka shkruar fjalët më të bukura për nusen e saj. “Pashule, drita e Poit, paç jetë të gjatë, ti qëndrosh afër në çdo gëzim dhe hidhërim vajzës tënde/ mbesës sime. Urime ditëlindja”, shkruan Xheraldina.

Sara Hoxha feston ditëlindjen, urimi më i bukur dhe i ëmbël