I bëjnë pushimet gjithmonë bashkë, shoqëria e motrave Ferragni me shqiptaren (Foto)

Motrat Ferragni, Chiara, Francesca dhe Valentina janë shumë të pëlqyera në Itali. Të njohura për shpirtin e tyre human, vajzat përcjellin edhe shembull për marrëdhënien që kanë me njëra- tjetrën.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @erlindalesi

Në postimet që bëjnë në Instagram, vajzat tregojnë se çdo pushim në fundjavë e bëjnë bashkë, sigurisht edhe me partnerët e tyre.

Por, është vënë re se në pushimet e tyre nuk mungon as shqiptarja Erlinda Lesi. Kjo e fundit mblidhet gjithmonë me vajzat dhe nënën e tyre, Maria. Sipas postimeve, shqiptarja është mike e ngushtë me motrën e dytë, Francesca, por, ka shumë dashuri dhe afrimitet dhe me familjen e shoqes së saj.

LEXO EDHE  Komentuesit ofendojnë Rudina Dembacajn, ish-bashkëshorti i aktores "pëlqen" sulmet ndaj saj

Më herët kemi parë sesi motrat Ferragni komentojnë shqip në fotot e saj, madje dhe në urimin për ditëlindjen, ata shkruajtën shqip.

I bëjnë pushimet gjithmonë bashkë, shoqëria e vyer e