Ndërron jetë 41-vjeçari në Durrës, pësoi atak kardiak

Policia informon se një 41-vjeçar në Durrës ka pësuar atak kardiak dhe ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur sot paradite, në orën 11:15 minuta, në lagjen numër 13 në qytetin bregdetar.

LEXO EDHE  Azem Hajdari u ndalua bashkë me një shok dhe një shoqe, Policia jep njoftimin zyrtar

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 20.06.2021, në orën 11:15,  në lagjen nr.13, Plazh, Durrës,  shtetasi L. A., 41 vjeç, banues në Durrës,  ka ndërruar jetë, dyshohet  si pasojë e arrestit kardiak.