Pas ndarjes, rrëfehet Jasmina: Andin e lashë me një mesazh…

Andi dhe Jasmina i dhanë fund marrëdhënies së tyre pasi vendosën të dilnin nga emisioni për të vazhduar njohjen e tyre jashtë.

E ftuar në Top Arena me Antonelën, ajo ka rrëfyer se marrëdhënia me të ishte toksike. Ndër të tjera tregon se Andi vendosi të ndërpriste lidhjen duke i bërë thjesht një “bllok”.

Jasmina shton se Andi nuk i mungon aspak dhe se e ka lënë me një mesazh.

“Andi nuk më mungon fare. Ka qenë marrëdhënie toksike nga të dy. Gabimi im është që i kam mëshuar shumë një situatë të caktuar. Kisha të drejtë për çdo argument qoftë i ekzagjeruar apo jo. Unë e marr vëmendjen duke u ‘grricur’ me njerëzit. Thjesht ashtu e kam tipin.

Unë nuk bëhem xheloze, bëhem posesive. Unë para se të jem me dikë, flirtoj, dua vëmendjen dhe kur fillova të frekuentohesha me Andin, e ndërpreva për të mos u keqkuptuar. Nuk jam mësuar që të ndahem me shpata, inate dhe mëri. Është i vetmi njeri që e kam bërë. Jemi ndarë si fëmijë 5 vjeç që po më pyete prap për këtë gjë, do të të bëj bllok. Nëse të pyes për diçka specifike, kthe përgjigje dhe kaq”, u shpreh Jasmina.

LEXO EDHE  Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes së Greta Koçit, ja sa vjeç bëri këngëtarja (Video)

Pjesë nga biseda

Antonela: Çfarë ndodhi mes teje dhe Andit?

Jasmina: Na la… Iku me të shumtit. Se bëj shaka. Ndodhi një asgjë e madhe.

Antonela: Të la për Dionën apo xhelozi e jotja?

Jasmina: Asnjëri nuk la asnjërin. Unë mund të them që e lash me një mesazh. Ai mund të thotë se e lashë se ishte xheloze.

Antonela: Të ka zhgënjyer njeri?

Jasmina: Kohët e fundit që kam marrë vesh shumë gjëra, jam zhgënjyer nga Atdheu. Më falso nga personazhet e Për’Puthen. Andi, me ty e kam. Fillo të jesh më i sinqertë se mbase do ecësh në këtë jetë.