Pa gola dhe emocione/ Mbyllen 45 minutat e para të Suedi-Slloveni

Paqe në 45 minutat e para të Suedi-Slloveni, takim i vlefshëm për Grupin E, në EURO2020.

Të dyja skuadrat janë treguar të kujdesshme, duke dhuruar një ndeshje pa shumë emocione, e deri diku të mërzitshme.

LEXO EDHE  Lojërat Olimpike, Berisha uron sportistët shqiptar në Tokio

Finalizimet, por rastet e vërteta për gol munguan, me dy ekipet që iu drejtuan dhomave të zhveshjeve me rezultatin e bardhë 0-0.

Lexo edhe:

Suedi-Sllovaki, si të ndiqni takimin “Live”