Ish-Miss Shqipëria mbyll sytë dhe ecën zbathur nga liqeni, kalimtarët: E ka lënë karantina me pasoja

Ish-Miss Shqipëria Elisabeta Gjonpali, e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, foli për jogan, aktivitetin me të cilin kanë rënë në dashuri një pjesë e mirë e grave edhe në Shqipëri.

Teksa po fliste për përfitimet e saj, Elisabeta tregoi se praktikon shpesh të ecurën zbathur në natyrë për të shkarkuar në tokë gjithë energjinë negative.

“Gjej një cep ku mua më pëlqen vizualisht dhe i heq atletet, mbyll sytë dhe eci zbathur.  Nuk më mërzit fare fakti që mund të më bëjnë video, mund të më quajnë ‘kjo s’ është në rregull’ ose ‘e ka lënë karantina me pasoja këtë’. E kam parasysh se ç’ mund të mendojnë, por unë thjesht e shijoj atë moment se më jep qetësi shpirtërore”, tregoi ajo.

LEXO EDHE  Të dehur dhe të zhveshur, të rinjtë britanikë "harbohen" rrugëve të Londrës (Foto)