Ndërprerje e energjisë elektrike sot në Tiranë, ja zonat dhe orari

Këtë të Hënë, do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në kryeqytet.

OSHEE njofton se në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, do të stakohet energjia në intervalin kohor 09:30-16:00.

LEXO EDHE  Varianti "Delta", Alimehmeti jep lajmin e mirë: Kush ka imunitet natyral nuk rrezikon

Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë:

Rruga “Ilia Shyti”, rruga “Leandro Zoto”, rruga “Sterjo Spase”, rruga “Violeta Manushi”, rruga “Genci Leka”, rruga “Sali Ceka”, rruga “Vangjush Miho”.