I kanë dhënë fund shoqërisë? Ingrit Gjoni flet për raportin me Çiljeta Xhilaga

Ingrit Gjoni dhe Çiljeta Xhilaga prej kohësh nuk janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrës si dikur dhe kjo është bërë shkak që të qarkullojnë zëra se miqësia e tyre mund të jetë prishur.

Së fundmi, Ingriti ka qenë e ftuar në “Fermë” ku ka folur për këtë temë. Ajo tha përkundër thashethemeve miqësia e tyre mbetet e paprekur prej 20 vitesh.

LEXO EDHE  Fisnik Syla reagon dy javë pas arrestimit të Fjolla Morinës, ka një premtim publik për këngëtaren

“Ne kemi marrëdhënie shumë të mira. Rezultoi shoqe shumë e mirë 20 vjet, prandaj e mbaj akoma me fanatizëm shoqërinë. Çiljeta është si shpirt dhe bëhemi bashkë për të nxjerr kalamajtë”, tha Ingriti.