I iku policisë më pas u përplas me makinë, i riu vlonjat dyshohet se kishte armë! Emri

Detaje të reja janë zbuluar nga aksidenti në Vlorë ku një 22-vjeçar i cili po ndiqej nga Policia përfundoi përmbys me automjetin ”Golf” me qera.

I riu Dino Hysaj dyshohet se kishte armë me vete dhe policët i ishin vënë pas pasi 22-vjeçari nuk i ndaloi postbllokut të tyre.

LEXO EDHE  Dhuna ndaj Ergys Gjençajt/ Vokshi: Reflekton sjelljen e kryeministrit me gazetarët

Ai përplasi një makinë dhe përfundoi në rrugë përmbys duke u plagosur. Pas mjekimit në spital ai u shoqërua në komisariat.