E premte, Shtator 24, 2021
Etiketimet Kronike boldnews hsot domain

Etiketim: kronike boldnews hsot domain

Aksident në aksin Elbasan-Peqin/ Përplasen dy makina, ka të lënduar

Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Peqin, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, e për pasojë janë lënduar dy...

Kishte vrarë një person 21 vite më parë, arrestohet në Morinë...

Në pikën kufitare në Morinë gjatë të enjtes është arrestuar shtetasi shqiptar M.D pasi ndaj tij rëndojnë dyshimet për veprën penale “Vrasje e rëndë”...

Vr*jsa e Blerad Muçës në Lushnje, zbardhen dhe emrat e të...

3 të plagosurit nga atentati me armë zjarri në Lushnje ku mbeti i vrarë Bledar Muça, janë Judin Velo, Ervis Tafa dhe Sara Liçi. Sipas...

7 shqiptarë tentuan të vr*sin me porosi bashkëatdhetarin

Shtatë të akuzuarit vijnë nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia. Prokurori publik, përveç dënimit me burg ka kërkuar për ta edhe dëbim 15-vjeçar nga vendi. Në...

Ngacmoi seksualisht të renë, arrestohet 42 vjeçari në Korçë

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Korçë, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit E. K., 42 vjeç, banues në fshatin Qatrom,...

Identifikohet i riu që u mbyt në Tale të Lezhës! Emri

27-vjecari Paulin Rrasa u mbyt në plazhin e Tales në Lezhë. Pak orë më parë Policia njoftoi se ky person kishte humbur jetën pasi...

Ja kush janë dy të rinjtë e plagosur në Tiranë! Emrat

Policia e Tiranës ka dalë në një informacion paraprak në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në mbrëmje, ku sipas njoftimit bëhet më...

Merr flakë një autoshkollë në Elbasan

Përfshihet nga flakët një autoshkollë në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në aksin Elbasan-Peqin, në fshatin Vidhas. Nga shpërthimi i flakës ka vetëm dëme materiale. Në...

Zbulohet skema/ Ja si shkonin me letra false shqiptarët në Amerikë,...

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka mundur të zbërthejë mënyrën e funksionimit të grupit prej 24 personash të dyshuar si...

E rëndë/ Punëtori bie nga kati i katërt i godinës ku...

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë, teksa raportohet se një punëtor ka rënë nga një objekt...

Ngacmoi s*ksualisht mbesën dhe e detyroi të konsumojë drogë, arrestohet 31-vjeçari

Një 31-vjeçar është arrestuar nga Policia e Kavajës, pasi akuzohet për veprat penale “Dhuna në familje”, “Ngacmin seksual” , “Prodhim dhe shitja e narkotikëve”...

Shpërthim i fuqishëm në metarulgjikun e Elbasanit

Mbrëmjen e sotme, një shpërthim i fuqishëm është regjistruar në zonën e Kombinatit Metalurgjik në  Elbasan. Shpërthimi ka ndodhur në një kompani private gjatë përpunimit,...

Aksident në aksin Peqin-Elbasan/ Makina përplaset me furgonin

Një aksident ka ndodhur në aksin Elbasan - Peqin. Një automjet është përplasur me një furgon pasagjerësh. Ndërkohë që burimet shpjegojnë se nuk ka të...
WhatsApp DENONCO