Cozman zbulon identitetin e zeshkanes që i ka vjedhur zemrën (Foto)

Cozman, pas ndarjes nga Tuna shumë vite më parë, e ka mbajtur hermetike jetën private, deri ditën e sotme kur vendosi të bëjë publike lidhjen me një zeshkane.

Ishte fillimisht vajza ajo që postoi një foto me reperin, ku shfaqen të përqafuar e më pas imazhin e ripostoi edhe Cozman.

Zeshkania seksi quhet Fjolla dhe burime për “Prive” kanë konfirmuar se reperi është shoqëruar shpesh nga zeshkanja edhe nëpër festa të ndryshme.