Është martuar në fshehtësi? Big Mama tregon se si qëndron e vërteta

Ditën e djeshme, kudo në rrjet, u përfol se këngëtarja e njohur Big Mama i kishte dhënë fund beqarisë.

Vetë ajo publikoi në rrjete sociale një foto ku shfaqej e veshur me fustan nusërie, me vello dhe e rrethuar nga mikesha.

Mirëpo, e vërteta është ndryshe! “AfterParty.al” ka zbuluar se fotoja është pjesë e klipit të saj më të ri.

Kënga do të titullohet “Kanagjeqi” dhe do të vijë në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun. Ky projekt muzikor do të jetë një dedikim për babain e ndjerë të Big Mamës.