VIDEO/ Vrasje në Tiranë, plagoset edhe ish-prokurori. Detajet e para

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur vetëm pak momente më parë në zonën e ish-ekspozitës, ku një person është vrarë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur.

Dyshohet se i plagosuri është Adriatik Cama, ish-prokuror i Tiranës, dhe njëherësh avokat i Nevaldo Hajdarit. Viktima mësohet se është identifikuar.

Dyshimet janë se ngjarja ka ndodhur për shkak të konflikteve familjare, ku vjehrri ka vrarë dhëndrin e tij në proces divorci, dhe ka plagosur Camën.