Jonida Vokshi rrëfen momentin e vështirë gjatë lindjes së Emit: Ne na ngelet të shpëtojmë një njeri me aq sa mundemi

Aktorja dhe moderatorja e njohur Jonida Vokshi, e ftuar në “E ardhmja është vajzë” në Abc News, rrëfeu një moment të vështirë kur po sillte në jetë vogëlushen e saj. Ajo tha se Emit i ishte lidhur kordoni dhe ishte shumë e vështirë të dilte pasi e tërhiqte sërish.

“Në momentin që Emi po tentonte të vinte në këtë botë dhe unë mes gjithë vështirësive për ta ndihmuar dëgjoj që doktoresha ime tha që Emit i ishte lidhur kordoni. Ishte e vështirë të dilte sepse ishte kordoni që e tërhiqte sërish dhe mbaj mend që doktoresha më thoshte se është gjithçka në dorën tënde.

Në kokën time non stop qarkullonte vetëm ideja a do të mundem. Aty kam kuptuar se çfarë do të thotë që jeta jote është më e parëndësishme. Por ja dola dhe kur e kam dëgjuar të qajë, të paktën ajo që kemi ne në dorë të bëjmë maksimumin. Thjesht na ngelet të shpëtojmë një njeri me aq sa mundemi. Kur e shoh tani jam njeriu më i lumtur në botë”, rrëfeu mes lotësh Jonida në ABC News.

LEXO EDHE  Fisnik Syla reagon dy javë pas arrestimit të Fjolla Morinës, ka një premtim publik për këngëtaren