Tronditet Tirana, të shtëna me armë zjarri. Dyshohet për 1 viktimë

Të shtëna me armë zjarri raportohen të kenë ndodhur në Tiranë.

Sipas raportimeve, mësohet se të shtënat me armë kanë ndodhur në zonën e e ish-ekzpozitës, pranë Drejtorisë së Policisë Tiranë dhe Gjykatës së Rrethit Gjyqësor.

Burime bëjnë me dije se në vendngjarje janë dëgjuar të paktën 4 të shtëna me armë.

Nga të dhënat e para mësohet se një person ka humbur jetën.