Çarçafi “tradhton” Encën, i del gjoksi teksa përshëndet ndjekësit në Instagram (Foto)

Këngëtarja seksi Enca Haxhia di si të tërheqë vëmendje në rrjete sociale. Ditën e sotme, këngëtarja vendosi t’i përshëndesë të gjithë fansat me një foto nga shtrati.

Mirëpo, ajo që vihet re është se artistja e ka mbuluar një anë të gjoksit me shkrim, pasi mbulesa e krevatit e ka “tradhtuar”.

Mirëmëngjes”, shkroi ajo krahas imazhit, ku shihet pa make up dhe me flokë të lëshuara.