Big Mama i jep fund beqarisë? Foto që ngre dyshimet

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama i ka surprizuar të gjithë me postimin e fundit në Instagram, ku shfaqet duke festuar me mikeshat e saj festën e beqarisë.

Këngëtarja është e veshur me të bardha, ndërsa shoqërueset e saj me rozë dhe kanë rrethuar nusen e ardhshme. Krahas këtij postimi, ajo ka shkruar: “Nata e fundit e beqarisë” dhe kështu kanë vërshuar urimet e miqve drejtuar këngëtares.

Big Mama është prej kohësh në një lidhje dashurie, por ka zgjedhur ta mbajë larg medias dhe të mos flasë asnjëherë publikisht për partnerin e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BigMama (@bigitos)