Në një lidhje me Mevlanin? Ish-konkurrentja e “Për’puthen” u jep fund dyshimeve

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Aristela Leka,  ka bërë së fundmi një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në rrjete sociale, të cilët i kanë bërë pyetje të shumta në lidhje me ish-konkurrentët e reality show-t.

Të shumtë kanë qenë ata që e kanë pyetur nëse është në një lidhje me Mevlan Shabë, pasi së fundmi po qarkullojnë fjalë se ata të dy janë bashkë. Por e vërteta nuk është aspak ashtu.

“A je në lidhje me Mevlanin sepse po dalin shumë lajme”, i ka shkruar dikush, ku Aristela përgjigjet: “Joooooooo”.

“Jemi thjeshtë shok! Njerëzit që na njohin nga afër e dinë këtë gjë”, i është përgjigjur ish-konkurrentja një fansi tjetër që ka qenë kurioz të dijë se çfarë po ndodh mes saj dhe Mevlanit.

Në një lidhje me Mevlanin? Ish-konkurrentja e