Horoskopi i ditës së mërkurë, 2 qershor 2021

Dashi-Në dashuri, mund të filloni të zgjidhni problemet në çift falë fillimit të qershorit. Në punë ka një dëshirë për ndryshim, por përpiquni të mos krijoni polemika të panevojshme.

Demi-Ju jeni në një fazë ku mund të kaloni problemet e së kaluarës. Në dashuri, gjërat janë më mirë, edhe nëse ka akoma pak nervozizëm. Në punë, shumë gjëra duhet të rregullohen dhe fitimet nuk janë ato që shpresonit.

Binjakët-Për shkak të dashurisë disi jo në atë nivel që ju do të dëshironit, sot mund të ketë disa kriza të vogla me partnerin, që duhen kapërcyer. Tani duhet të mendoni për të ardhmen, të vlerësoni ofertat e reja në punë.

Gaforrja-Më në fund gjërat fillojnë të përmirësohen në punë. Në dashuri mund të keni pak pasiguri, për shkak të disa kthimeve nga e kaluara.

Luani-Ju duhet të përpiqeni të shmangni problemet. Mos harroni se në dashuri, takimet favorizohen. Në punë duhet të qëndroni të përqendruar dhe të vëmendshëm.

Virgjëresha-Në dashuri, për shkak të nervozizmit dhe stresit, ka pasur probleme që tani duhet t’i zgjidhni. Hëna në shenjë ndihmon në projektet e punës.

LEXO EDHE  Dy shqiptarë refuzojnë riatdhesimin nga kampi Al Hawl, Rama: Po mbahen si pengje

Peshorja-Dite pozitive! Në dashuri, ju mund të zgjidhni problemet, të bëni plane dhe ndryshime pozitive. Ju mund të ktheheni për të luajtur një rol të rëndësishëm në punën tuaj.

Akrepi-Në dashuri, shqetësimet kryesore burojnë nga situata ekonomike që po përjeton. Mos u dorëzo, puna do të përmirësohet nga data 13 qershor, dhe tani duhet durim.

Shigjetari-Ditë jo e mirë. Në dashuri mund të ketë probleme dhe diskutime. Në punë, gjërat nuk shkojnë aq mirë sa dëshironi.

Bricjapi-Është koha për të zgjidhur disa probleme. Një histori mund të lindë papritur me dikë, të padëshiruar nga njerëzit përreth jush. Në punë mos u dorëzoni.

Ujori-Më në fund, për sa i përket dashurisë, gjërat po shkojnë më mirë. Mund të keni takim me një person interesant. Problemet në punë janë të zgjidhshme.

Peshqit-Në dashuri, situata vazhdon të jetë e komplikuar: ruhuni nga keqkuptimet. Në punë duhet të keni kujdes të veçantë.