Arbana Osmani zbulon operacionin që kaloi i biri një ditë më parë (Foto)

Moderatorja Arbana Osmani është tashmë nënë e dy djemve, Jonit dhe Diellit.

Së fundmi, Arbana ju ka uruar të gjithë fëmijëve “Gëzuar 1 Qershorin” nëpërmjet një fotoje aspak të zakontë së bashku me Jonin. Siç tregon dhe moderatorja ai ka operuar bajamet me sukses dhe duket mjaft mirë me shëndet.

“Sot në këtë 1 Qershor (nje ditë pasi operuam bajamet me sukses) e vetmja gjë që uroj për të gjithë fëmijët është shëndet. Mendimi im shkon për të gjithë prindërit te cilët përballen dhe vuajnë problemet shëndetësore të të vegjëlve të tyre. Zoti ju dhëntë forcë e durim Gëzuar 1 qershorin”, shkroi Arbana krahas fotos me të birin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)