Shtatzënë për herë të parë, mamaja e Turjan Hyskos nuk i kursen fjalët e ëmbla për Orindën

Orinda Huta dhe Turjan Hysko shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë dhe janë në pritje të një vajze.

Së fundmi, ajo ka postuar në Instagram ca foto, ku shfaqet me qenushen e saj pranë detit. “Me gocat e mia”, ka shkruar Orinda krahas postimit të saj, ndërsa vëmendjen e merr komenti i vjehrrës së saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

“Gocat e nënës”, shkruan mamaja e Turit duke treguar kështu marrëdhënien e afërt dhe mbështetjen që i jep nuses në këtë periudhë të veçantë.