‘Kampionëve të rrenës e varfërisë…’/ Bushati: Po ikin ashtu siç erdhën, me mashtrime

Drejtuesi politik i PD në qarkun e Shkodrës, Helidon Bushati ka zhvilluar një takim me banorët e Shirokës, ku ka akuzuar rilindjen se po riciklon gënjeshtra, mashtrime, por nuk do t’ia hedhin.

‘S’kanë asnjë bilanc përveç varfërisë, shpopullimit sa shesin investime për Shirokën sikur janë të tyre. Kampionëve të rrenës dhe të varfërisë u ka ardhur fundi’, shkruan Bushati në Facebook.

Postimi i plotë i Helidon Bushatit:

LEXO EDHE  Tenderi 5.2 mln euro/ Enkelejd Joti i QSUT rrezikon gjobë 5 mln, refuzon informacionin për KPP

Po ikin ashtu siç erdhen, me mashtrime. Riciklojnë gënjeshtra, mashtrime, por nuk do t’ia hedhin popullit të Shirokës.

S’kanë asnjë bilanc përveç varfërisë, shpopullimit sa shesin investime për Shirokën sikur janë të tyre.

Kampionëve të rrenës dhe të varfërisë u ka ardhur fundi.

Me 25 Prill, shirokasit do të marrin frymë lirisht në perlën që u fali Zoti!

#VotoniPartinëDemokratike

#MeShirokenPërFitorenHistorike