Kandidatit të rilindjes i fluturon flamuri i PD mbi kokë (Video)

Kandidatit të Edi Ramës në Tropojë, aktorit të njohur Petrit Malaj i ka ndodhur një’incident’ gjatë një takimi që ka mbajtur në Bajram Curri.

Ndërsa kishte mbledhur mbështetësit e tij në një takim në stadiumin e qytetit, mbi kokën e tij dhe të të pranishmëve ka fluturuar një dron.

LEXO EDHE  Mediat greke: Zjarret nga Shqipëria po prekin territorin grek

Me dronin ishte lidhur një flamur i PD-së. E gjithë skena është filmuar nga të pranishmit.