E mërkurë, Korrik 28, 2021
Etiketimet Politike boldnews host domain

Etiketim: politike boldnews host domain

Denoncimi/ Qeveria rilindase financon biznesin e gruas së kryebashkiakut të Divjakës

Deputetja e zgjedhur e Partisë Demokratike, Ilda Dhori, përmes një statusi në rrjete sociale, denoncon se qeveria, fshihet pas financimit të biznesit të gruas...

Holanda i jep ‘dritën jeshile’ hapjes së negociatave me Shqipërinë, por...

Parlamenti holandez ka votuar pro hapjes së negociatave të pranimit të Shqipërisë me Bashkimin Evropian duke miratuar një mocion të hartuar nga dy deputetë...

Basha hedh poshtë zërat mbi kandidatët e tjerë: Janë thashetheme, nuk...

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka hedhur poshtë zërat se ai ka futur kandidatë në garë që të promovohen në poste të ndryshme në...

Plani për riorganizimin e kufijve në Ballkan, reagon Presidenca e Kosovës

Pas raportimeve të shumta, kryesisht në mediat në Bosnjë dhe Hercegovinë, Kroaci, Slloveni dhe Serbi ku flitej se kryeministri slloven Janez Jansha ka paraqitur...

Socialisti gris teserën e PS-së në prani të Bashës gjatë takimit...

Gjatë takimit elektoral në zonën e Paskuqanit, në Tiranë, një socialist grisi teserën e PS-së në prani të kreut demokrat, Lulzim Basha. “Unë jam një...

Basha takim me të rinjtë në Vil Bashtovë: Nuk garantojmë dot...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka biseduar me të rinj në Vilë Bashtovë të Kavajës. Të rinjtë ngritën problematiket që hasin sot dhe...

Kandidatit të rilindjes i fluturon flamuri i PD mbi kokë (Video)

Kandidatit të Edi Ramës në Tropojë, aktorit të njohur Petrit Malaj i ka ndodhur një’incident’ gjatë një takimi që ka mbajtur në Bajram Curri. Ndërsa...

Basha në Divjakë: 25 prilli të jetë plot me vota për...

Kreu i PD, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me të rinjtë e Divjakës. Ai ka vlerësuar punën që po bëjnë të rinjtë demokratë...

Açka: Në Elbasan bandat lëvizin netëve në mbrojtjen e pushtetit

Kandidatja për deputete demokrate në Elbasan, shkrimtarja Flutura Açka, ka bërë një përshkrim në A-Show me gazetarin Adi Krasta të asaj që po ndodh...

Zhupa: Risjellim fitoren e 22 marsit për shqiptarët

Kandidatja e PD për deputet në Qarkun e Vlorës, Ina Zhupa, ka kujtuar 22 marsin e 1992, me 22 trëndafila të bardhë në çdo...

Gjekmarkaj publikon foton e veçantë: Përkundruall Lezhës me kryedemokratin Basha e...

Pedagogu i njohur dhe kandidati për deputet i PD, në qarkun e Lezhës, Agron Gjekmarkaj, ka postuar në rrjete sociale, një fotografi ku shihet...

Basha në Shkodër: Kemi buxhetin më qesharak në Ballkan

Kreu i PD, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me pedagoge të Universitetit ‘’Luigj Gurakuqi’’ në Shkodër. Pedagoget kanë ngritur një sërë shqetësimesh lidhur me...

‘Paguaj 100 mijë lekë në muaj ilaçe …’/ Duma: Rama nuk...

Drejtuesja politike e PD-së, Grida Duma, ka zhvilluar një vizitë në një familje pensionishtësh, ku ka dëgjuar hallet e tyre, ku ato financiare zënë...
WhatsApp DENONCO