Maliqi: Më 25 prill shkarkohet kontrollorët e Rilindjes

Deputeti Lefter Maliqi, i cili kandidon në listën e LSI në Qarkun e Beratit, vijon fushatën elektorale, ndërsa shprehet se zjarri që është ndezur në Berat do djegë Rilindjen më 25 Prill.

“Jemi të gjithë bashkë, të bindur për votën që do të hedhim, dhe të sigurt për fitoren që do të korrim.

LEXO EDHE  Vakancat në GJL/ Meta: Kandidatët janë mbajtur nën presion politik nga Kuvendi dhe KLGJ

Më 25 Prill, shkarkohen kontrollorët e Rilindjes dhe shqiptarët bëhen kontrollorët e vetëm të qiellit dhe tokës së Shqipërisë.

3 mandate të sigurta për LSI-në, fitore spektakolare për opoziten e bashkuar”, shkruan Maliqi.