Vrasja, reagon Bushati: Krimi në festë, Shkodra në frikë!

Drejtuesi politik dhe kryesuesi i listës së PD-së në Shkodër, Helidon Bushati, ka reaguar pas krimit të rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme.

Sipas Bushatit, ‘qytetarët e Shkodrës po jetojnë periudhën më të errët të ketyrë 30 viteve’.

Reagimi i plotë i Helidon Bushatit:

Bota e krimit në Shkodër nuk njeh kalendar.

Krimi është në festë, rendi në drejtim të paditur, ndërsa Shkodra në frikë.

LEXO EDHE  Kapet me emigrantë të paligjshëm në "BMW", arrestohet i riu

Qytetarët e Shkodrës po jetojnë periudhën më të errët të ketyrë 30 viteve.

Krimi i organizuar po ngjallë frikë dhe terror, edhe sot kur shkodranët duhet të ishin në festë.

Boll është boll!

Paktit që kjo qeveri ka me krimin i japim fund.

Kjo nuk është Shkodra e Shumicës!