Takimi i parë shkon shumë keq për Armandon, Stela kërkon disa herë që të mbyllë takimin

Stela dhe Armando tërhoqën vëmendjen që në takimin e tyre 4-minutësh. Armando iu drejtua Stelës me fjalët më të ëmbla dhe u emocionua së tepërmi.

Por ky takim, jashtë studios zhgënjeu fansat, që pëlqyen që në fillim, këtë çift të mundshëm.

Sipas Stelës, Armando nuk i dha energji të mirë.

Stela: Nuk ndihesha rehat, nuk kishte energji pozitive, nuk isha vetja. Nuk ishte ai ambienti i bukur që prisja që të ishte. M’u prish që kur filloi të pyeste për ish-bashkëshortin, gocën.

LEXO EDHE  Milaim Zeka: Kur isha 22 vjeç shkoja me një grua 50-vjeçare/ Zbulon në çfarë moshe ka humbur virgjërinë

Armando: Unë e perceptoj si refuzim, nuk e di ku gabova??

Stela: Jo, nuk është ashtu…

Armando: Unë nuk e kuptoj, është më se e natyrshme të pyes…