E entje, Shtator 23, 2021
Etiketimet Perputhen boldnew shsot domain

Etiketim: perputhen boldnew shsot domain

I dridhen duart, konkurentja e “Përputhen” bën kafe turke për Muratin

Në emisionin "Përputhen", Ola ka përgatitur kafe për opinionistin Arjan Konomi, për Bora Zemanin, Muratin dhe për Geljanin. Ajo tregoi publikisht se mund të përgatisë...

‘I q…. r.., e hedh nga dritarja’/ Fjalët e Julit bëjnë...

Që në fillim të kësaj puntate të Përputhen, Sindi është shfaqur shumë e prekur dhe madje derdhi edhe lot për shkak të disa fjalëve...

Takimi i parë shkon shumë keq për Armandon, Stela kërkon disa...

Stela dhe Armando tërhoqën vëmendjen që në takimin e tyre 4-minutësh. Armando iu drejtua Stelës me fjalët më të ëmbla dhe u emocionua së...
WhatsApp DENONCO