Moderatorja seksi pranon për herë të parë ndërhyrjet plastike

Moderatorja dhe modelja seksi Festa Qoqaj ka qenë e ftuar së fundmi në “Glamour Zone”. Në rubrikën me pyetje hot moderatorja Ester Bylyku vë në “siklet” blogeren duke e pyetur:

Ester Bylyku :Përflitesh, për ndërhyrjet kirurgjikale. Si është e vërteta? Ke apo nuk ke?

LEXO EDHE  Këngëtari R. Kelly shpallet fajtor në të gjitha akuzat për abuzim seksual dhe shantazh

Festa QoqjaUnë nuk kam asnjë ndërhyrje apo operacion përveç buzëve që i kam me filler. I kamë bërë para dy muajve. Çdo gjë tjetër që është përfol nuk është e vërtet. Por e mendoj si opsion ndoshta në të ardhmen por momentalisht jo.