PD-Ramës: Boll me sulmet ndaj opozitës, jep llogari

Partia Demokratike ka reaguar ndaj akuzave dhe deklaratave të Kryeministrit Edi Rama, i cili në çdo takim elektoral bulizon drejtues të opozitës, përdor batuta dhe hedh kërcënime dhe akuza.

“Edhe në ditën kur i duhet të përballet me dështimin e radhës, Rama nuk bën gjë tjetër vetëm se sulmon PD dhe opozitën.

Shqipëria ngeli në baltë me Ramën për 8 vjet- ky është fakt, sikundër mbetet po fakt që shqiptarët duhet të paguajnë 4560 lekë të reja nga xhepi, këtë herë për shkak të arrogancës së Edi Ramës.

LEXO EDHE  Horoskopi i ditës së hënë, 20 Shtator 2021

Është koha për ndryshim, që Shqipëria të ketë një qeverisje të përgjegjshme. Këtë do ta vendosin shqiptarët me votën e tyre në 25 prill. Ditën kur Rama do të humbë dhe Shqipëria do të fitojë”, thuhet në reagimin e PD.