E dielë, Dhjetor 6, 2020
Etiketimet Reagimi

Etiketim: reagimi

“Qeveria Rama me afat skadence “së shpejti””/ Ironia ndaj draftit që...

Drejtoresha e Open data, Aranita Brahaj, ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, lidhur me një draft të publikuar një ditë më parë,...

FOTO/ U kap pa maskë, qytetari tallet me Ramën e Veliajn:...

Prej më shumë se 1 muaji policia aplikon gjoba 3 mijë lekëshe ndaj qytetarëve që lëvizin në ambientet e hapura pa maskë. Në njoftimet zyrtare...

Koronavirusi i mori jetën mjekut, Shoqata: Asnjë masë mbrojtëse!

Ditën e sotme një tjetër mjek ka humbur jetën si pasojë e infektimit me koronavirus. Ai është ortolaringologu i QSUT Bledi Nini, i cili ndërroi...

Teatri Kombëtar/ VV paraqet 3 kërkesa: Të vihen para drejtësisë barbarët...

Lëvizja VETËVENDOSJE, qendra në Shqipëri kërkon, rrëzimin e të gjitha akuzave ndaj të gjithë qytetarëve protestues që dolën më 17 maj në shesh në...

“Kohët e fundit mbështeste të majtën”, Nano: Pse e ndiej shumë...

Gazetari Mustafa Nano ishte mik me Bashkim Koplikun, ish-zëvendës kryeministër dhe ish-deputet në vitet e para të demokracisë që u nda nga jeta dje...

Kushtetuesja, Yuri Kim: Falenderoj KED për përzgjedhjen e kandidatëve të kualifikuar

Ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim u ka bërë thirrje përsëri Presidencës, Parlamentit dhe institucioneve të drejtësisë që të vazhdojnë të punojnë me urgjencë për...

Kastriot Islami u ndalua nga policia, Berisha: Akt i shëmtuar dhe...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar lidhur me ndalimin nga policia të ish-deputetit, Kastriot Islami. Ky i fundit ishte duke ecur nga Parku i Liqenit,...

I biri u emërua zv.ministër i Ramës, Ilir Kadia: Mos e...

Gazetari Ilir Kadia ka reaguar për postin që ka marrë së fundmi fjali i tij, Besart Kadia, si zv.ministër i Financave në qeverinë Rama. Ilir...

Koço Devole humbi jetën, Llakaj: Ishte në shtëpi me qera, kjo...

Një nga artistët më të mëdhenj shqiptar, Koço Devole, ndërroi jetë ditën e djeshme për shkak të koronavirusit. Agron Llakaj ka treguar në emisionin “Ftesë...

Ndarja nga jeta e infermierit/ Mjeku: Falë masave anti-Covid të qeverisë...

Infermieri Enver Maloku, i cili ishte i shtruar prej dy javësh te Infektivi, pas infektimit me Covid-19, ka ndërruar jetë. Mësohet se gjendja shëndetësore e...

Dorëheqja e Thaçit, Meta: I bindur në pafajësinë e tij, lufta...

Presidenti Ilir Meta reagoi pas dorëheqjes së Hashim Thaçit nga posti i Presidentit, pas konfirmimit të aktakuzave nga Prokuroria Speciale ndaj tij. Meta shkruan...

Pas dorëheqjes së Thaçit, Haradinaj: Koha për unitet, do e kalojmë...

Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj reagoi në lidhje me dorëheqjen e Hashim Thaçit nga posti i Presidentit për shkak të akuzave të Speciales mbi...

Hollanda vendosi veton, Rama: Nuk mund ta them dot publikisht arsyen

“Çështje e brendshme e Hollandës”, e ka konsideruar Kryeministri Edi Rama, veton që qeveria holandeze, i ka vënë vendit tonë, për tryezën ndërqeveritare, që...
WhatsApp DENONCO