Maliqi: Qytetarët e Beratit braktisin Ramën, përfundoi duke takuar gomerët

Kandidati i LSI, Lefter Maliqi ka komentuar vizitën e kryeministrin Edi Rama në Qarkun e Beratit, për të cilin shkruan se është braktisur totalisht nga qytetarët.

Siaps Maliqit, Rama përfundoi duke takuar gomerët në Berat, pasi qytetarët e kanë braktisur prej kohësh.

Postimi i Maliqit:

Berati braktis përfundimisht Kryerilindasin.

Ramziu përfundoi duke takuar gomerët, por edhe ata nuk e afronin se i trembte.

Kryegomarit të Rilindjes do ia heqë Populli samarin më 25 Prill dhe nuk do hyjë më në punë për asgjë.

Siç dogji Shametin, Felajn, po djeg Klosin dhe Naçon, ku këtij të fundit i premtoi vendin e dytë në listë, por e shiti.

Kryegomari i Rilindjes, në Berat do marrë humbjen më të thellë në historinë e së majtës.

Këtë herë ngushëllohu se takove gomerët, por herën tjetër do të të presin laraskat dhe do të të këndojnë kumrijet në Berat.

LEXO EDHE  Komisionet nisin me konflikt mes mazhorancës dhe opozitës