“Është me hënë”, Sara i përgjigjet menjëherë Jasminës: Këto ditë jam…

Disa javë më parë, Sara dhe Jasmina, patën një debat me njëra-tjetrën. E gjitha nisi pasi Sara realizoi një takim me Andin, i cili u shfaq shumë i afërt me të. Madje ai e mori në krahë dhe e puthi në qafë.

Në lidhje me këtë takim, Jasmina u duk qartë se u zhgënjye dhe sulmoi si Andin ashtu edhe Sarën. Sipas saj, ajo e kishte respektuar Andin gjithmonë dhe ai nuk duhej të bënte një gjë të tillë.

Ndërsa për Sarën, ajo tha se e kishte konsideruar shoqe por tani nuk mund të ketë shoqëri me të për sa kohë flirton me djalin që vetë ajo ka qejf.

Por së fundmi Jasmina ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në “Instastory”, ku ndër të tjera është pyetur dhe për marrëdhënien që kanë me Sarën.

LEXO EDHE  FOTO/ “Bën jetë të shthurur”, lojtari i City ndahet nga e dashura

“A pi kafe me Sarën?”, e pyet një ndjekës, ku ajo përgjigjet: “Jo, kam pas dalë më përpara. Tashmë jo”.

Fansat nuk e lënë me kaq e duket se janë tepër kuriozë mbi raportin që kanë vajzat dhe i drejtojnë sërish pyetje në lidhje me të.

“Është me hënë”, Sara i përgjigjet

“Sikur i rregullove marrëdhëniet me Sarën ca ditë…”, i shkruan dikush tjetër. “Sara është me hënë”, shkruan Jasmina dhe e shoqëron me një ‘emoji’ duke qeshur, dhe madje nuk ngurron që t’i bëjë tagg Sarës.

Kjo e fundit e ka publikuar në “Instastory”-n e saj dhe i ka dhënë një përgjigje të cilë e ka shoqëruruar me nota humori.

“Këto ditë jam me hënë të plotë”, i përgjigjet Sara me shaka, teksa i bën tagg Jasminës.