E pushuan nga puna? Dajana Shabani tregon të vërtetën e largimit nga TV

Dajana Shabani ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Why Not” në RTV Ora me moderatoren Roza Lati. Moderatorja ka shpjeguar arsyen e vërtetë të largimit nga televizioni.

Roza Lati: Të gjithë kanë shumë mall dhe nostalgji për ty. Duan të dinë ç’bëhet me ty, çfarë po bën në jetë këto kohë?

Dajana Shabani: “Që në shkëputjen e emisionit të mëngjesit kam qenë në marrëdhënie punë gjithë kohës, domethënë shkëputja ndodhi se doja të ikja jashtë Shqipërie. Pra, sqarim: nuk më është mbyllur emisioni, askush nuk më ka pushuar nga puna. Unë doja të ikja për një jetë më të mirë dhe këto klishetë tona gjithmonë. Jam në marrëdhënie pune në një institucion shtetëror që kur jam larguar nga Ora.”

LEXO EDHE  Hermes Nikaj tregon të vërtetën e arrestimit: Isha në hotel më një mik dhe një vajzë