Horoskopi i ditës së hënë, 29 Mars 2021

Dashi-Vitaliteti sigurisht që nuk mungon. Marsi është në shenjën tuaj dhe ky është një simbol i pasionit tuaj të madh, evolucionit të madh dhe agresionit tuaj që shpesh u impononi gjërave tuaja dhe njerëzve përreth jush.

Demi-Nëse duhet të diskutoni diçka, do të ishte mirë të përfitonit nga nesër dhe ditët në vijim për t’i bërë gjërat të qarta, veçanërisht nga pikëpamja e biznesit, ku shumë pikëpyetje janë shfaqur ditët e fundit.

Binjakët-Zakonisht nuk ju pëlqen të përballeni me situata të vështira. Me shtyrjen e tyre për zgjidhje, problemet janë grumbulluar. Kjo është një kohë e veçantë në dashuri, veçanërisht për dikë që po përjeton njohje të ndryshme.

Gaforrja-Yjet këtë javë shpërblejnë të gjithë të dashuruarit ose ata që duan të dashurohen. Këshilla është të lini veten të shkojë dhe për ata që kanë një partner për një kohë të gjatë, ka ardhur koha që disa gjëra të qartësohen.

Luani-Me Jupiterin të favorshëm, ky është pa dyshim viti i mundësive të mira. Duke filluar nga nesër dhe ditët në vijim mund të ketë një lajm të rëndësishëm dhe nëse mendoni se mund të jetë një mundësi e mirë, nisni pa hezitim.

Virgjëresha-Kjo javë ushqen dëshirën për të diskutuar, por vetëm në çiftet që kanë pasur kriza të mëdha në të kaluarën. Jini të sigurt dhe shikoni me besim drejt së ardhmes që do të mbajë surpriza të rëndësishme për ju.

LEXO EDHE  Operacioni ‘Shpirti’/ Ish-komisari kërkon ndryshim mase: Vuaj nga një sëmundje

Peshorja-Nesër do të jetë një ditë mjaft e veçantë sepse për disa javë jeni ndjerë nën rrethim, veçanërisht në vendin e punës sepse jeni në shënjestër të kolegëve.

Akrepi-Propozime, risi dhe emocione që mbërrijnë nesër. Veçanërisht në vendin e punës ku mund të ketë lajme të rëndësishme.

Shigjetari-Është një moment veprimi. Tani jeni në skenë dhe duhet të provoni se mund të luani pjesën e protagonistit. Kjo do të jetë e mundur vetëm nëse arrini të vendosni veten atje.

Bricjapi-Kjo fundjavë do të shkojë shumë mirë. Mendoni para së gjithash për veten tuaj pa ndërlikime dhe pa hezitim. Kohë pas here kujdesi për ju mund t’ju bëjë vetëm mirë.

Ujori-Kjo javë sjell një lëvizje në jetën tuaj. Ndjesi të veçanta falë aspektit pozitiv të Diellit. Ju mund të krijoni njohje të reja dhe të rëndësishme që gjithashtu mund të ndryshojnë jetën tuaj.

Peshqit-Ndonjëherë në dashuri ne debatojmë dhe nuk mund ta kapërcejmë një problem. Ka periudha të distancës, por ngadalë do të jeni në gjendje të keni një afrim.