E shtunë, Tetor 16, 2021
Etiketimet Horoskopi boldnew shost domain

Etiketim: horoskopi boldnew shost domain

Horoskopi i ditës së shtunë, 16 Tetor 2021

Dashi-Në dashuri, marrëdhëniet në çift po përmirësohen në sajë të Venusit të favorshëm. Në punë, merrni kohë për të bërë zgjedhjet e duhura, rreziku...

Horoskopi i ditës së martë, 12 Tetor 2021

Dashi-Në dashuri këtë fillimjavë bëni mirë që t’i kontrolloni fjalët dhe emocionet, jo vetëm të hënën, por për 48 orë. Hëna disonante mund të...

Horoskopi i ditës së diel, 10 Tetor 2021

Dashi-Këtë të diel veshët tuaj do të zbulojnë disa informacione pikante për njerëzit përreth jush. Jini të matur dhe shmangni mosmarrëveshjet në të ardhmen....

Horoskopi javor sipas Paolo Fox, 4-10 Tetor 2021

Horoskopi javor nga Paolo Fox, parashikimet dhe renditja e shenjave të zodiakut për javën nga 4 deri në 10 Tetor 2021. Shtatori ka mbaruar dhe...

Horoskopi i ditës së diel, 3 Tetor 2021

Dashi-Pushimi do të jetë mjaft i nevojshëm për ju nesër, pasi kohët e fundit jeni përballur me shumë stres. Përfshirja në një grup të...

Horoskopi i ditës së premte, 1 Tetor 2021

Dashi-Në punë duhet të jeni pak më të përmbajtur  dhe të mos e neglizhoni veten, vazhdoni punën duke mos bërë heroin. Ekonomikisht jeni shumë...

Horoskopi i ditës së hënë, 27 Shtator 2021

Dashi-Bëjani qefin vetes këtë ditë të parë të javës. Dilni, argëtohuni sepse mbrëmja rezervon surpriza. Në punë merrni drejtimin e gjërave, pasi jeni në...

Këto shenja duhet të bëjnë kujdes gjatë javës/ Horoskopi 27 Shtator...

Dashi-Gjatë kësaj jave do jeni të bindur për rrugën që duhet të ndiqni dhe nuk do ndiheni më në ankth si më patë. Ju...

Horoskopi i ditës së shtunë, 25 Shtator 2021

Dashi-Për rezultate sa më të mira përpiquni që të mos merrni asgjë më seriozisht sa duhet, sidomos në marrëdhëniet një me një. Këtë të...

Horoskopi i ditës së premte, 24 Shtator 2021

Dashi-Në dashuri e keni Marsin kundër, ndaj përpiquni të mos krijoni një situatë që nuk ia vlen të përballeni. Në punë, lajme të reja...

Bëni shumë kujdes/ Ja shenjat që do kenë një javë të...

Dashi-Mundohuni të merrni ndonjë ditë lejë gjatë kësaj jave dhe të shkoni jashtë qytetit tuaj. Do çlodheni, do reflektoni dhe do ju ndriçohen idetë....

Horoskopi i ditës së diel, 19 Shtator 2021

Dashi-Do të jeni në gjendje të mirë shpirtërore dhe plot inspirim këtë ditë të fundit të javës. Mendja ju punon në mënyrë aktive dhe...

Horoskopi i ditës së enjte, 16 Shtator 2021

Dashi-Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira, në fakt këtë të enjte 16, do të ketë shumë nervozizëm. Gjatë ditës mund...
WhatsApp DENONCO