Alban Dyrmishi habit me deklaratën: Tea është e frikshme, Sindi kërkon 1 mijë euro për reklamë

Ish-konkurenti i “Përputhen” Alban Dyrmishi ka qenë i ftuar në emisionin “Showbiz”.

I pyetur nga moderatorja për konkurrentet Tea Trifoni dhe Sindi Loci, ai ka treguar se personazhe si Tea janë të frikshëm për mendimin e tij dhe se ai ka qenë kundër që në fillim edhe kur të gjithë e përkrahnin Tean.

LEXO EDHE  Publikohet momenti i arrestimit të burrit të Angela Martinit (Video)

Gjithashtu ai ka shtuar se konkurrentja Sindi Loci kërkon 1 mijë euro për një reklamë.