Prezantohet në Tiranë kandidatja Iva Çarçiu, Vasili: Të rinjtë, mesazh të qartë për fitoren e 25 prillit

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka marrë pjesë sot në takime me kandidatët e LSI në Tiranë.

Në një postim në Facebook, Vasili ka publikuar foto gjatë takimeve me kandidaten e re, Iva Çarçiu dhe shprehet se mesazhi i të rinjve për fitoren e zgjedhjeve më 25 prill është i qartë.

LEXO EDHE  Evis, pas vaksinës të ka ngelur shalli i pionerit ...

“Iva Çarçiu një vajze e re e shkëlqyer, kandidate në listën e LSI të Tiranës. Ky është mesazhi më i qarte i të rinjve për fitoren e thellë të referendumit të 25 prillit dhe ndëshkimin e tradhtarëve te rilindjes”,- shkruan Vasili në një postim në Facebook.