Bëri s*ks me nxënësin e saj 15-vjeçar, mësuesja e pëson keq

Një mësuese e cila u burgos dje pasi kishte bërë seks me nxënësin e saj 15-vjeçar ishte ndarë nga ish partneri i saj pasi ai refuzoi që një natë të bënin shkëmbime partnerësh me një çift tjetër.

Nëna e martuar e tre fëmijëve, Kandice Barber, 35 vjeç, u burgos për gjashtë vjet e dy muaj dhe u quajt ‘e neveritshme’ nga një gjykatës pasi fjeti me studentin e saj.

Mësuesja nga Wendover, Buckinghamshire, i dërgoi atij imazhe nudo të vetes dhe më vonë e kërcënoi se do ta ‘lëndonte’ nëse ai zbulonte takimet e tyre të paligjshme seksuale.

LEXO EDHE  Tajfuni ‘Infa’ mbërrin në Kinë ditën e diel, evakuohen mijëra banorë

Dhe tani të tjera fakte janë zbuluar për jetën e saj pasi u nda babanë e fëmijëve të saj Carl Greeves pasi ai refuzoi të bënin  shkëmbime partnerësh me një çift tjetër.

Mësuesja e la atë për kopshtarin e tyre. Shoqja e saj tha për The Sun: ‘Ata u larguan për një fundjavë dhe ajo i tha, “po sikur të mbledhim disa njerëz të tjerë?”.

‘Ishte e qartë se ajo dëshironte të merrte në dorë disa burra të tjerë”.