Basha: 25 Prilli është dita e ndryshimit

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha i ka bërë thirrje rinisë të bëhet pjesë e ndryshimit, pasi është shumë e nevojshme ndihma e tyre.

‘Shkoni derë më derë tek shokët dhe shoqet, tek bashkëmoshatarët tuaj dhe bëjuni thirrje që gjithë mërzinë dhe zhgënjimin ta kthejnë në votë dhe në 25 prill të votojnë për ndryshimin’, shkruan Basha në Facebook.

LEXO EDHE  Mesazhi i Albin Kurtit: Votoni Vetvendosjen për të mos qenë të përçarë, ne kemi ide

Postimi i plotë i Lulzim Bashës:

25 prilli do të jetë ditë ndryshimi. Për këtë duhet ndihma juaj. Shkoni derë më derë tek shokët dhe shoqet, tek bashkëmoshatarët tuaj dhe bëjuni thirrje që gjithë mërzinë dhe zhgënjimin ta kthejnë në votë dhe në 25 prill të votojnë për ndryshimin. #SHQIPERIAFITON