E martë, Dhjetor 1, 2020
Etiketimet Basha boldnews host domain

Etiketim: Basha boldnews host domain

Akuzat për Kosovën/ Basha: Njerëz të Ramës i kanë ofruar para...

Kreu i PD-së ka zbuluar në ‘Çim Peka LIVE’, se Edi Rama ka nisur njerëz në Kosovë tek një ish-Komandat i UÇK-së, duke i...

Basha takon kreun e Komunës së Mitrovicës: Të bashkohemi përballë asaj...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar këtë pasdite një takim me kryetarin e Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, i cili ndodhet për...

Masakra e Krushës/ Basha tregon kush e ka marrë kasetën

Kreu i opozitës Lulzim Basha i ftuar në ‘Opinion’ ka komentuar edhe njëherë akuzat e mazhorancës dhe deklarata për kasetën e Masakrës së Krushës...

Humbi jetën nga Covid/ Basha mesazh ngushëllimi për familjarët e ish-kryebashkiakut...

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzin Basha ka shprehur ngushëllimet ndaj familjes, për ndarjen nga jeta të ish-kryetarit të parë të bashkisë Kavajë pas rënies...

Basha replikon sërish me Ramën: Gënjeshtar, shpif që të fshehësh dështimin...

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka replikuar sërish me kryeministrin Edi Rama, pas akuzave të këtij të fundit për raportin e Dick Marty. Me anë...

Masat anti-Covid/ Basha: Komiteti i ekspertëve fasadë e Edi Ramës

Kreu i opozitës Lulzim Basha gjatë një takimi me gazetarët ka komentuar edhe masat e propozuara nga Komiteti i Ekspertëve, për shtyrjen e hapjes...

Basha thirrje SPAK-ut: Hetoni vjedhjet, ose hapni krahun

Kreu i opozitës Lulzim Basha i ka bërë sërish thirrje SPAK-ut që të nisë hetimet ndaj aferës së inceneratorëve si dhe ndaj vjedhjeve të...

Pr.buxheti 2021/ Basha: Rama dhe rilindja parashikojnë miliona euro për konçensione...

Kreu i opozitës Lulzim Basha, e cilësoi qesharak dhe skandaloz buxhetin e qeverisë për shëndetësinë përgjatë vitit të ardhshëm. Gjatë një bashkëbisedimi me gazetarët, basha...

Inceneratorët/ Basha thirrje SPAK-ut: Çfarë ju pengon të hetoni aferën mafioze...

Kreu i opozitës Lulzim Basha i ka bërë sërish thirrje SPAK-ut që të nisë hetimet ndaj aferës korruptive të inceneratorëve, dhe të mos heshtë...

Basha me përfaqësuesit e “Urdhrit të Farmacistëve të Shqipërisë”: Do t’u...

Kreu i opozitës, Lulzim Basha, ka pritur në selinë e PD përfaqësuesit e "Urdhrit të Farmacistëve të Shqipërisë". Gjatë takimit Basha ju premtori se qeveria...

Altin Basha largohet nga Portokalli, ja kush e zëvendëson

Pak ditë më parë u dha lajmi se Altin Basha, regjisori prej 17 vitesh i programit “Portokalli” në Top-Channel është larguar përfundimisht nga ky...

Basha: Shqipëria ka nevojë për frymëmarrje, përmes programit tonë ekonomik do...

Kreu i opozitës Lulzim Basha, përmes një postimi në facebook, është rikthyer të flasë sërish për taksën e sheshtë. Në postimin e tij Basha thekson...

Basha: Mjekët t’i çojnë brenda javës propozimet konrete Ramës, gjendja në...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha në takimin në selinë blu, me mjekë dhe ekspertë të shëndetësisë, mbi situatën e pandemisë në vend, nuk la...
WhatsApp DENONCO