Shkurte Gashi fotografohet për herë të parë me partnerin dhe djalin në publik

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi është bërë nënë për herë të parë para pak muajsh. Ajo ka zgjedhur që asnjëherë të mos dalë në publik me djalin dhe as me partnerin duke i ,bajtur kështu larg syrit të publikut.

Së fundmi ajo shihet si rrallëherë duke shëtitur rrugëve të Prishtinës së bashku me të birin dhe partnerin.

Image

Image