Këngëtarja shqiptare merr dedikimin special për ditëlindje nga bashkëshorti (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Shkurte Gashi ka festuar ditëlindjen dhe për të nuk kanë munguar dhuratat dhe dedikimet në ditën e saj të veçantë.

Në një postim në Instagram, Shkurte ka publikuar dhuratat që ka marrë nga partneri isaj. Në ‘story-n’ e parë Shkurte ka hedhur një tortë me inicialet e markës “Louis Vuitton” ku shkruhej: Urime ditëlindja Shkurte Gashi.

Ndërsa në një ‘story’ tjetër Shkurte, publikoi edhe dhuratën e dytë që ka marër nga partneri. Në të shihet një varse, në të cilën shkruhet: “Në sytë e tu është lumturia ime.” Ndërkohë që Shkurte ka falenderuar partnetin e saj: Faleminderit dashuria ime.